MENU
tel.: 233 339 688
Změna jazykové verze
CS EN PL

K 3000

Koncentrovaný čisticí prostředek určený k efektivnímu odstranění vápenatých nečistot z různých povrchů a zařízení. Jeho speciální složení kombinuje bezpečné kyseliny, tenzidy, inhibitory koroze a oxidační činidla napomáhající účinnému a bezpečnému odstranění nečistot.

Varianty

Produkt Sklad č.
500 ml 246060
5l kanystr 246065
25 l kanystr 246066
ks

Vysoká účinnost: Kombinace bezpečných kyselin a aktivních složek zajišťuje vysokou účinnost při odstraňování vápenatých nečistot a usazenin.

Bezpečnost: Díky pečlivě vybraným složkám a inhibitoru koroze je K 3000 bezpečný pro použití na různých površích, včetně citlivých materiálů, jako jsou nerezové oceli, plasty a sklo.

Šetrnost k životnímu prostředí: K 3000 je navržen tak, aby minimalizoval negativní dopady na životní prostředí. Jeho složení je biologicky odbouratelné a neobsahuje agresivní chemikálie.

Jednoduché použití: Díky svému speciálnímu složení je K 3000 snadno použitelný - jednoduše naneste na povrch, nechte působit, poté opláchněte vodou. 

K 3000 obsahuje speciálně vybrané bezpečné kyseliny, které účinně rozpouštějí vápenaté usazeniny a nečistoty. Tyto kyseliny jsou pečlivě balancovány tak, aby byly účinné při čištění, avšak zároveň šetrné k povrchům a bezpečné pro uživatele. Hodnota pH 3.

Aktivní tenzidy zajišťují schopnost rovnoměrného rozprostření výrobku na povrchu a emulgování nečistot, což zvyšuje jeho účinnost a snižuje potřebu mechanického čištění.

Inhibitory koroze ošetřují povrch během čištění. Tyto inhibitory vytvářejí ochrannou vrstvu na povrchu, která minimalizuje možnost korozního poškození.

Speciální oxidační činidla napomáhají rozkládat organické nečistoty a zesilují účinek ostatních složek výrobku.

Podobné produkty

K 1®

Sanitární čistič

K 1® ULTRA

Sanitární čistič

Vytváří ochranný film
Vyleštění a konzervace v jedné operaci

K 1® X

Koncentrovaný odstraňovač vápenných usazenin a rzi

Bezpečný k hliníku a nerezi

K 3®

Odstraňovač vápenatých usazenin

Vhodný do uzavřených okruhů
Nepěnivý

K 3® i

Inhibitor koroze pro K3

Snižuje korozivní účinek kyselých čističů

K 1® SAN ULTRA

Sanitární čistič

Vytváří ochranný film
Vyleštění a konzervace v jedné operaci

K 5®

Odstraňovač vodního kamene

Rychlá reakce
Aktivní složky
Vhodný pro VSBM
Pevné skupenství