MENU
tel.: 233 339 688
Změna jazykové verze
CS EN PL

Přidejte se k nám!

Právě teď hledáme nové kolegy do našeho týmu v oblasti moderní průmyslové chemie.

Váš motivační dopis a životopis Vám právě teď mohou zajistit start nové profesní kariéry.
Jsme obchodní společnost specializující se na hi-tech produkty v oblasti moderní průmyslové chemie a hledáme nové kolegy, kteří s námi budou sdílet vášeň pro inovaci a pokročilé technologie.

Proč pracovat u nás?

Hi-tech produkty: Jsme hrdí na to, že naše společnost se zaměřuje na inovativní hi-tech produkty v oblasti průmyslové chemie. Pokud Vás zajímají moderní technologie a chcete být součástí dynamického odvětví, pak je toto místo pro Vás.
Rozmanitý tým: Věříme, že pestrost přináší nejlepší výsledky. Naše pracovní prostředí je otevřené různorodosti a vítáme lidi s různými zkušenostmi a dovednostmi. Společně tvoříme tým, který dokáže řešit výzvy a dosahovat úspěchů.
Perfektní zázemí: U nás nejde jen o práci. Vytváříme prostředí, kde je možné růst nejen profesně, ale i osobně. Péči o každého člena týmu považujeme za klíčový prvek našeho úspěchu. Nabízíme školení, mentorství a příležitosti pro rozvoj dovedností.
Přátelské vztahy: Pracovní prostředí by nemělo být jen o práci, ale také o radosti a příjemné atmosféře. Proto pořádáme sportovní, kulturní a společenská setkání, kdy i mimo práci užíváme společné chvíle. Věříme, že spokojení pracovníci přinášejí lepší pracovní výsledky.

Co od Vás očekáváme?

  • zájem a nadšení pro oblast moderní průmyslové chemie
  • schopnost pracovat v týmu a efektnivní komunikaci
  • vysokou úroveň profesionalizmu a odpovědnosti
  • otevřenost novým výzvám a schopnost a ochotu rychle se učit nové věci

Pokud jste připraveni přijmout novou výzvu a přidat se k nám do týmu, zašlete nám svůj životopis a motivační dopis na obchod@novato.cz.
Rádi Vás pozveme na pohovor, abychom se mohli lépe seznámit.