MENU
tel.: 233 339 688
Změna jazykové verze
CS EN PL

O společnosti

Skupina NOVATO vznikala postupně od roku 1995 a dnes je tvořena společnostmi NOVATO spol. s r.o., FINAL TECH spol. s r.o. a REMACHEM a.s.

Společnost FINAL TECH vznikla hned na začátku spolu se společností NOVATO a zaměřila se především na nákup, logistiku, import a export. Dnes disponuje moderním logistickým areálem, širokou sítí dodavatelů a výrobců z Česka i celé Evropy a zajišťuje distribuci výrobků NOVATO na Slovensko a do Polska.

Dalším členem skupiny je společnost REMACHEM, která vznikla v roce 2005 a její hlavní náplní jsou inovace, vývoj nových výrobků, hledání nových inspirací a moderních postupů v opravárenské a výrobní praxi. Již od svého vzniku se také výrazně orientuje na výrobky průmyslové chemie, které mají za cíl snížení zátěže životního prostředí a zdravotních a jiných rizik pro pracovníky.

Pod vlastní značkou skupiny GREEN SOLUTION se tak dostávají na trh výrobky NOVATO,
které nahrazují celou řadu nebezpečných, vysoce hořlavých, karcinogenních či jinak rizikových výrobků.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Skupina novato

Skupina NOVATO vznikala postupně od roku 1995 a dnes je tvořena společnostmi
NOVATO spol. s r.o., FINAL TECH spol. s r.o. a REMACHEM a.s.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
tmp-logo-1.jpg

tmp-logo-3.jpg

tmp-logo-2.jpg

Výzkum a vývoj

Sortiment produktů Novato se z části utváří vývojovým týmem specialistů a především požadavky našich zákazníků. Možnosti a pružnost zareagovat na požadované úpravy jednotlivých výrobků jsou významnou podporou pro úspěšné realizace těchto novinek.

Velkou podporu pro náš vývoj čerpáme z naší spolupráce s univerzitami. Díky této vzájemné spolupráci mají naši zákazníci přístup k unikátním produktům či aplikacím.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Certifikace

Společnost NOVATO® se pravidelně prezentuje na prestižních veletrzích u nás i v zahraničí a dodržuje zásady systému řízení jakosti ISO 9001ČSN EN ISO 9001/2001.

 
 
 
 
 
 
 
 
 

Společenská odpovědnost

Naším cílem je spokojenost zákazníků. Ale není to cíl jediný. Je spousta věcí, které naše životy naplňují hlubším smyslem. Některé jsou zadarmo, na jiné je třeba sehnat potřebné peníze.

Společnost NOVATO pravidelně věnuje část svého zisku na podporu neziskových organizací a projektů, z nichž mnohé by se bez této pomoci nemohly uskutečnit. Naše příspěvky směřují do zdravotnictví, sociální oblasti, kultury a sportu.