MENU
tel.: 233 339 688
Změna jazykové verze
CS EN PL

Naše spolupráce s nadací Kapka Naděje

Jsme česká firma, působící na trhu více než 25 let a stále se snažíme poznávat nové technologie, modernizovat sortiment, podporovat výzkum a vývoj v oblastech přinášejících užitek a přidanou hodnotu.

Dnes jsme všichni v situaci, kdy je důležité více než jindy chránit sebe a své okolí před šířením virů a bakterií účinnou dezinfekcí. I v této oblasti rádi spolupracujeme se špičkovými českými vědci, a tak vám společně můžeme nabídnout celou řadu kvalitních produktů, které pokožku nejen účinně chrání, ale také o ni pečují a podporují její přirozenou obranyschopnost.

Skvělou přidanou hodnotou však je, že jsme tyto dezinfekční produkty zařadili do podpory nadačního fondu Kapka naděje.

A jak můžete pomoct i vy sami?

Je to jednoduché. Ve svém obchodě tuto značku dezinfekčních prostředků nenaleznete, ale můžete o ně požádat kompetentní osoby, doporučit jejich nákup a tyto výrobky používat. 
My pak výtěžek z prodeje věnujeme této nadaci. Konkrétní projekty je možno sledovat na stránkách nadace www.kapkanadeje.cz

Podpořte s námi tedy dobrou věc, ať společně dáme kapku naděje rodičům i jejich nemocným dětem. Díky tomuto společnému úsilí si pak můžeme říct, že používáme o Kapku lepší dezinfekci.

Díky projektu "O Kapku lepší dezinfekce" jsme nadaci Kapka naděje předali částku ve výši 203 750 Kč. Děkujeme všem, kdo se do projektu již zapojil a touto formou přispívá. Projekt je dlouhodobý a příspívat lze opakovaně. Konkrétní využití příspěvku můžete sledovat přímo na stránkách nadace.