MENU
tel.: 233 339 688
Změna jazykové verze
CS EN PL

Naše spolupráce s nadací Kapka Naděje

Jsme česká firma, působící na trhu více než 25 let a stále se snažíme poznávat nové technologie, modernizovat sortiment, podporovat výzkum a vývoj v oblastech přinášejících užitek a přidanou hodnotu.

Dnes jsme všichni v situaci, kdy je důležité více než jindy chránit sebe a své okolí před šířením virů a bakterií účinnou dezinfekcí. I v této oblasti rádi spolupracujeme se špičkovými českými vědci, a tak vám společně můžeme nabídnout celou řadu kvalitních produktů, které pokožku nejen účinně chrání, ale také o ni pečují a podporují její přirozenou obranyschopnost.

Skvělou přidanou hodnotou však je, že jsme tyto dezinfekční produkty zařadili do podpory nadačního fondu Kapka naděje.

A jak můžete pomoct i vy sami?

Je to jednoduché. Ve svém obchodě tuto značku dezinfekčních prostředků nenaleznete, ale můžete o ně požádat kompetentní osoby, doporučit jejich nákup a tyto výrobky používat. 
My pak výtěžek z prodeje věnujeme této nadaci. Konkrétní projekty je možno sledovat na stránkách nadace www.kapkanadeje.cz

Podpořte s námi tedy dobrou věc, ať společně dáme kapku naděje rodičům i jejich nemocným dětem. Díky tomuto společnému úsilí si pak můžeme říct, že používáme o Kapku lepší dezinfekci.


O Kapku lepší dezinfekce je tu s námi již 3 měsíce. Rozhodli jsme se posílat výtěžek z prodeje našich dezinfekčních produktů potřebným. Jaká je tedy částka, které jsme společně dosáhli? 

Díky projektu "O Kapku lepší dezinfekce" jsme za první kvartál roku 2021 předali nadaci Kapka naděje částku ve výši 130 000 Kč. Děkujeme všem, kdo se do projektu již zapojil a touto formou přispívá. Projekt je dlouhodobý a příspívat lze opakovaně. Konkrétní využití příspěvku můžete sledovat přímo na stránkách nadace.


Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Další informace